Для молоді Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова організували відпочинок у Карпатах

500
Відпочинок у Карпатах молоді Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова
Відпочинок у Карпатах молоді Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова
Відпочинок у Карпатах молоді Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова
Відпочинок у Карпатах молоді Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова

На початку серпня молодь парафій Лошнева, Плебанівки, Залав’я та Семенова (Теребовлянський деканат) мала змогу насолодитися незабутнім відпочинком в мальовничих Карпатах. Організаторами цікавої мандрівки були отець-декан Іван Довгошия, о. Василь Ничиник і о. Богдан Винницький.

Подорож розпочалася з міста Яремче, саме тут є реколекційний будинок Тернопільсько-зборівської архиєпархії, де діти проживали, харчувалися, молилися і відпочивали. Вже першого дня перебування в Яремчі всі відвідали знаменитий водоспад Пробій і місцевий ярмарок, на якому запаслися пам’ятними сувенірами.

Кожен новий день в таборі розпочинався з Божественної Літургії, під час якої всі бажаючі приступали до Святої Сповіді та Причастя. Також, всі мали можливість побувати на Архиєрейській Святій Літургії, що була відслужена з нагоди храмового свята в монастирі св. пророка Іллі.

Щовечора діти отримували вільний час, який заповнювали цікавими іграми та розвагами, грали у футбол. Закінчувався вечір вивченням нових бансів та українськими танцями.

Крім того, кожного дня діти мали нову подорож мальовничими місцями Карпат. Спочатку завітали в казковий Буковель. Незважаючи на легкий дощик, знайшлося чимало відчайдух, які купалися в Озері Молодості. Потім, була вражаюча мандрівка на Говерлу. З Божою допомогою, практично всі подолали найвищу вершину України, висота якої складає 2061 м. Мандрівка крутими схилами і звивистими стежками забрала чимало сил та енергії, проте, водночас, подарувала неймовірну кількість яскравих відчуттів. Панорама яка розгортається дорогою до вершини є вражаючою, особливо для тих хто підкорював Говерлу вперше в житті.

Сотні пам’ятних фотографій, шквал позитиву і чудових вражень, все це мало місце в незабутній подорожі до Карпат, яка згуртувала дітей, збагатила їх духовний світ.

За матеріалами прес-служби Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ.