На Полтавщині вчились формувати “живу” християнську відповідальність за Богом сотворений світ

348
Духовно-екологічний табір
Духовно-екологічний табір "Дороговказ"
Духовно-екологічний табір "Дороговказ"
Духовно-екологічний табір “Дороговказ”

З 22 по 31 серпня поблизу м. Полтави проходив дитячий духовно-екологічний табір “Дороговказ”, в якому взяли участь діти з полтавської парафії Пресвятої Тройці.

Слід зазначити, що подібний парафіяльний табір на Полтавщині в такому духовному та екологічному форматі відбувається уже другий рік поспіль.

«Нашим головним завданням, яке ми перед собою поставили, – зауважують таборові провідники, – це допомогти дітям краще здружитися та глибше усвідомити себе справжніми християнами та українцями, відповідальними за себе, за ближнього, за Батьківщину та за Богом сотворений світ”.

У програмі табору були цікаві інтелектуальні, спортивні та розважальні ігри на духовну й екологічну тематику, які допомогли дітям більш глибше та краще пізнати правди християнської віри, застановитися над автентичним змістом християнських і людських цінностей та формувати справжню, “живу” християнську відповідальність за Богом сотворений світ. Також усі учасники табору мали можливість переглянути християнські та екологічні фільми та мультфільми.

Кожного дня діти брали участь у Святій Літургії та в уроках катехизації. Усі учасники приступили до святих таїнств Сповіді та Євхаристії.

За матеріалами Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології