Боже Милосердя повинна відчувати також і вся природа

532
Боже Милосердя повинна відчувати також і вся природа
Боже Милосердя повинна відчувати також і вся природа
Боже Милосердя повинна відчувати також і вся природа
Боже Милосердя повинна відчувати також і вся природа

Ювілейний Рік Божого Милосердя, проголошений папою Франциском, спонукає всіх християн по-особливому приглянутись до себе і до всього, що нас оточує. Адже милосердям, яке виявляє нам Господь, ми покликані ділитись з іншими. Донести цю важливу новину до дітей і молоді Церква намагалася у дитячих таборах, які проходили у різних куточках нашої держави. Подібні дитячі табори проходили і у Луцькому екзархаті.

З 13 по 23 липня, на березі мальовничого озера у с. Воронки, Рівненської області, відбувся дитячий табір Рівненського деканату Луцького екзархату, де 40 дітей-учасників із різних парафій отримали гарну нагоду провести літній відпочинок в християнському дусі. А з 19 по 28 серпня пройшов дитячий табір у Шацькому національному природному заповіднику на озері Світязь, де відпочивали 30 дітей. Духовною темою таборів було «Боже Милосердя і його відлуння у нашому християнському житті». Кожного дня діти пізнавали незміриму довжину, ширину, висоту і глибину Божого милосердя, яка у повноті проявилася нам через Господа нашого Ісуса Христа.

Не залишився поза увагою і екологічний вимір християнського життя, який теж черпає для себе зцілюючу силу з Божого Милосердя. З 17 по 19 липня та з 22 по 23 серпня у таборах перебував о. Володимир Лещишин, референт Бюро УГКЦ з питань екології у Луцькому екзархаті. В часі духовних наук отець розповів дітям про наше екологічне завдання у Божому винограднику, яким є наша планета, про екологічні гріхи, які знищують цей виноградник, та вказав на прості і доступні всім принципи життя, що є дружніми до природи. Діти мали змогу переглянути фільми екологічного змісту, оглянули вміст екологічної валізи та отримали на згадку календарі, закладки та екологічні пам’ятки, що допоможуть їм пригадати те, що Боже Милосердя через нас повинна відчувати також і вся природа

За матеріалами Інформаційної служби Бюро УГКЦ з питань екології