Літній табір під назвою “Тверезість душі – ознака святості”

583
Літній табір: “Тверезість душі – ознака святості”
Літній табір: “Тверезість душі – ознака святості”
Літній табір: “Тверезість душі – ознака святості”
Літній табір: “Тверезість душі – ознака святості”

У середині серпня Рух “За тверезість життя” провів літній табір під назвою “Тверезість душі – ознака святості” для дітей з алкозалежних сімей. 25 дітей впродовж тижня активно відпочивали в с. Микуличин Яремчанського деканату в приватній сучасній екосадибі. Професійні психологи, терапевт співжалесностей, священики і волонтери розробили і провадили спеціальну відпочинкову програму з акцентом на психологічну реабілітацію дитини.

“Це звичайні наші діти, -каже духівник проекту, о. Ярослав Стефюк, – тільки їхні душі трохи зранені необдуманою і гріховною поведінкою своїх батьків, а саме їх надмірною пиятикою. Але ми віримо, що Господь за допомогою нашої програми і неймовірно красивої природи Карпат зробить свою цілющу справу і згоїть їх душевні рани”.

Кожний день починався зі служби Божої, в якій діти мали можливість висповідатися, причаститися, слухати науки і вчити молитов. Далі, окрім веселих розваг і цікавих занять, табір побував на водоспаді Гук та водоспаді в Яремче, їздив на Буковель, ходив у гори, на річку, відвідав місцевий спортивний комплекс і релігійний музей.

“Діти мінялися на очах, ніби розквітали, сильно здружувалися один з одним – підсумовує о. Ярослав. – Через тиждень це були зовсім інші діти і, коли вони роз’їжджалися, то направду, плакали всі, навіть ми,- дорослі”.

Всі учасники табору написали свої відгуки і подяки організаторам та спонсорам цього проекту. Бо саме дякуючи Богу і їм, оцим добрим людям, ми всі мали можливість гарно відпочити і подружитись. Основним бажанням усіх дітей без винятку було, бодай ще хоч раз потрапити до такого табору.

За матеріалами  Прес-служби Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.