Дорогами милосердя», – гасло дитячого відпочинку в Червонограді

353
Дорогами милосердя», - дитячий відпочинок в Червонограді
Дорогами милосердя», - дитячий відпочинок в Червонограді
Дорогами милосердя», - дитячий відпочинок в Червонограді
Дорогами милосердя», – дитячий відпочинок в Червонограді

«Дорогами милосердя», під цим гаслом відбулися цьогорічні «Веселі Канікули з Богом» при парафії Пресвятої Богородиці Владичиці України у місті Червонограді.

З 1 по 8 серпня парафіяльна дітвора мала чудову нагоду провезти свій час якнайцікавіше і, найголовніше, разом з Богом. Цьогоріч молодь парафії самостійно організовувала табір для дітей. Колись вони, будучи малими, самі бавились у таборі, а зараз самостійно організовують його для молодшого покоління. Утаборі цього року було 250 дітей, з якими працювали 35 аніматорів.

Урочисте відкриття «Веселих Канікул» відбулося у неділю 31 липня, а вже в понеділок діти прямували до церкви аби розпочати свій активний і сповнений незабутніх емоцій день.

Кожен день розпочинався з молитви, пізніше діти вирушили до спортивної школи, де вони танцювали банси, слухали катехизацію, відповідали на питання катехитичної вікторини, брали участь у спортивних конкурсах. Кожен день проходив для дітей по-різному, із новою порцією ігор і конкурсів. У вівторок чотири команди старших дітей відпочивали на річці Західний Буг, де проводилися Козацькі забави. Натомість у чотирьох команд молодших дітей тим часом був день мод, де кожна дитина мала змогу проявити свої дизайнерські здібності.

У середу був дуже важливий і відповідальний день, адже відбувалась велика гра для учасників табору по цілому місті. Вона вимагає величезну кількості енергії (фізичної та моральної), але наші діти були нею так зацікавлені, що просто не помічали перешкод на кожній станції і впевнено йшли до кінця за скарбом.

Четвер був теж насиченим для дітвори. Команди старших дітей ходили до лісу, де в них відбувся спортивний день, що складався з гри футболу і волейболу. У четвер для молодших дітей відбувались водні ігри, де всі досхочу пообливались і просто чудово провели свій час. «Ми переконались, що діти можуть бути неперевершеними гравцями і затятими фанатами, може ще харизматичнішими як на професійних трибунах», – зазначили аніматори.

П’ятниця була не менш цікавою. Для команд молодших дітей проведено спортивний день на річці Західний Буг, а старші тим часом бавилися у водні ігри.

У суботу всі учасники табору разом з аніматорами приступили до святої тайни Сповіді і Євхаристії, і всі разом подякували за прекрасно прожитий тиждень.

У неділю відбувся урочистий концерт з нагоди закриття нашого веселого літнього табору з Богом, де кожна дитина зуміла показати свій талант. Відбулися підсумки всіх конкурсних днів і нагородження команд. Всі були на піднесеному настрої, незабутні емоції, сміх, спів, танці, все це учасники дарували один одному.

Після чудового виступу дітвори, аніматори мали змогу продовжити свій вечір під звуки прекрасної музики від гурту Контраст. Забавлялися всі, і дорослі і малі, а найбільше аніматори, які блискавично впорались зі своєю місією. Після таких неповторних недільних забав всі у понеділок рано, хоч і змучені, але щасливі поїхали до Львова в аквапарк.

«Цей тиждень був просто казкою як і для дітей, так і для аніматорів. Стільки позитивних емоцій, незабутніх моментів, нових знайомств, радості від спілкування один з одним гріють душу ще цілий рік».

За матеріалами Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ.

Розповісти