В Отинії відбувався щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”

515
В Отинії відбувався щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.
В Отинії відбувався щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.
В Отинії відбувався щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.
Християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

Милосердні, як Отець
. З 8 по 14 серпня на парфії Зіслання Святого Духа м. Отинії, відбувався щорічний дитячий християнський табір “Веселі канікули з Богом”.

Тема цьогорічного відпочинку звучала: “Милосердні, як Отець”. Протягом тижня табір відвідало понад 110 дітей з Отинії та навколишніх сіл. Діти були під духовною опікою митрофорного протопресвітера Василя Мельничука та бр. Івана Харевича, які щоденно проводили катихези. Учасники поділились на чотири групи, з якими працювалирізні аніматори з числа учнів старшої катехитичної групи.

Впродовж тижня вони мали можливість весело провести час: танцюючи банси, граючи в різні ігри, представляючи свою команду танцем або піснею та слухаючи катихези. В передостанній день табору всі здійснили паломництво у відпустове місце – Крилос. Тут кожен мав унікальну можливість помолитися перед Чудотворною іконою Крилоської Матері Божої, а також бути присутнім на Божественій літургії, приступити до Святої Тайни сповіді, прийняти Святе причастя та пройти через ювілейні двері Милосердя.

В неділю, 14 серпня, частина дітвори, яка відвідувала табір чисельно зійшлася на Божествену Літургію у деканальний храм Зіслання Святого Духа. На завершення Літургії священик молився над наймолодшими парафіянами храму та окропив їх свяченою водою, після чого вручив пам’ятні листівки. Наприкінці діти для батьків та всіх парафіян підготували сюрприз, на подвір’ї храму вони виконали банс “Блаженні милосердні”, який є гімном Світових Днів Молоді, що цьогорічно відзначали в Кракові. Тепер всі з нетерпінням чекатимуть наступного літа, щоб знову провести “Веселі канікули з Богом”.

бр.Іван Харевич