Відпочинковий табір для аніматорів

582
Відпочинковий табір для аніматорів
Відпочинковий табір для аніматорів
Відпочинковий табір для аніматорів
Відпочинковий табір для аніматорів

З 6 по 10 серпня у селі Коростові у новому реколекційному будинку оо. Салезіян відбувався відпочинковий табір. У ньому взяли участь 25 аніматорів церкви Покрови Пресвятої Богородиці разом з духівником о. Олегом Федоренком, СДБ. Це був подарунок вдячності Салезіянського Згромадження для аніматорів за їхню велику й жертовну працю для дітей та молоді.

Під час табору аніматори мали можливість провести креативні вечори, піти на річку, у гори, поспілкуватися з братами та отцями-салезіянами на різні тематики, відпочити при сяйві нічної ватри, перевірити свою креативність та винахідливість у виконанні різних завдань. Аніматори, проявляючи оригінальність, мали придумати різноманітні творчі сценки, а відтак, опісля виступу всіх команд, визначали переможця, якого нагороджували подарунком.

Особливим моментом були Літургії з о. Олегом Федоренком, в часі яких отець дуже влучно пояснював Євангеліє і власне цією простосою проповідей достукувався до сердець молоді, яка вирішила крокувати аніматорським шляхом.

Такі виїзні табори є дуже важливим моментом у формації молодих людей, адже тут є можливість не тільки гарно відпочити, а й підбити підсумки своєї праці, переглянути позитивні й негативні моменти, духовно збагатитися та набратися нових вражень.

Аніматори висловлюють щиру вдячність оо. Салезіянам та усім доброчинцям, які своїми пожертвами долучилися до проведення цього табору.

За матеріалами оф.сайту оо. Салезіан в Україні.