«Світло віри» – урочистий захід на завершення року Віри у Львівській Архиєпархії, в рамках якого відбудеться дитячий конкурс малюнків

314

У неділю, 27 жовтня 2013 року Божого, на площі перед Львівським театром опери та балету ім. С. Крушельницької (пр. Свободи) відбудеться акт відання м. Львова та його мешканців під опіку Христа Чоловіколюбця. В рамках заходу, за участю Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського, духовенства Львова та громади міста, під передзвін церковних дзвонів, кожен засвітить свічку, як символ єднання спільноти м. Львова у християнській вірі.

Упродовж акції, яка відбувається з ініціативи Львівської архиєпархії УГКЦ та за підтримки Львівської міської ради, також передбачено конкурс дитячих малюнків на тему віри на центральній площі міста та євангелізаційно-просвітницька програма, за участю гурту «Новий час».

Завершальним акордом заходу буде проголошення громадою «Символу віри» і спільне виконання «Боже великий, єдиний».

Як повідомлялося раніше, Голова катехитичної комісії Львівської Архиєпархії, о. Павло Цвьок, звернувся із проханням зголоситися усіх бажаючих дітей, юнаків і юначок взяти участь у вищезгаданому конкурсі дитячих малюнків на тему віри.

Просимо усіх бажаючих, особливо з львівських протопресвітератів до 18 жовтня принести 1-2 малюнки від парохії до Катехитичного Осередку Львівської Архиєпархії.
Розмір – А3 формату. Вибір інструменту – довільний: фарби, олівці, фламастири, тощо.

Також ці малюнки братимуть участь у конкурсі дитячої творчості до РОКУ ВІРИ, який проходитиме у Львівській Архиєпархії з 4 по 30 листопада. Про умови і деталі ми Вам надішлемо інформацію додатково.

Звертатися сюди: Контактна особа – сестра ЕМІЛІЯ Вандич, директор Катехитичного Осередку Львівської Архиєпархії: +38 (032) 297 00 58, +38 067 736 94 45

Програма заходу «Світло віри»:

11.00 – Архиєрейська Божественна Літургія в Архикатедральному соборі Святого Юра (м. Львів, пл. Святого Юра, 5)

16.30 – Конкурс дитячих малюнків на тему віри перед Львівським оперним театром

17.00 – Мистецько-просвітницька програма

18.00 – Урочисте прибуття Високопреосвященного владики Ігоря, Архиєпископа і Митрополита Львівського.

Подячний Молебень до Христа Чоловіколюбця у супроводі хору Львівської духовної семінарії Святого Духа.

Офіційний веб-сайт Львівської Архиєпархії

Назад

Розповісти