«Веселі Канікули» у Бродах

373
«Веселі Канікули» у Бродах
«Веселі Канікули» у Бродах
«Веселі Канікули» у Бродах
«Веселі Канікули» у Бродах

З 1 по 7 серпня у місті Броди пройшов табір «Веселі Канікули з Богом» під назвою «Таємниця джерела милосердя». В таборі взяли участь близько 110 дітей віком від 6 до 16 років. Під час табору аніматори та волонтери через молитву, банси, пісні, сценки, великі ігри та майстерки доносили до дитячих сердець головну тему табору – милосердя.

У Бродах вже відбувалися “Веселі Канікули”, але в дусі святого отця Івана Боско вперше. Ця подія стала можливою завдяки оо. Салезіянам та аніматорам зі спільноти НВК «Школи-гімназії«Шептицьких» у співпраці з місцевими хлопцями та дівчатами (волонтерами). Кожного дня аніматори та волонтери були на Службі Божій, а потім мали Молебень з дітьми. Родзинкою табору було те, що діти мали можливість позабавлятися та пограти футбол на території військової частини, а також проявити свої таланти, підготувавши й вдало провівши заключний гала-концерт. Впускаючи Бога в своє серце, всі навчились бачити ближніх, ставати радіснішими і більш відкритими. У суботу по обіді, коли діти попрощалися з аніматорами та волонтерами, о. Богдан Вихор зробив смачний почастунок та подякував усім організаторам «Веселих Канікул» від імені двох парафій: церкви Пресвятої Богородиці Владичиці України та собору Пресвятої Богородиці із престольним празником святої Теклі.

Ще однією, заочною метою табору було зацікавлення місцевої молоді стати аніматорами у Селезіянському дусі. Тому під час завершального обговорення о. Олег Ладнюк запропонував проводити виїзні курси аніматорів у м. Броди. Пропозицію радо прийняли, отож чекатимемо нових зустрічей!