Заврешення табору під назвою: “Веселі канікули з Богом” у Коломиї

692
Заврешення табору під назвою: “Веселі канікули з Богом”
Заврешення табору під назвою: “Веселі канікули з Богом”

Цього літа Катедральний Собор Преображення Христового вже вкотре організував літній табір для молоді і дітей під назвою: “Веселі канікули з Богом”. Темою цьогорічного табору була “Дорога милосердя. Моя мандрівка з Ісусом та друзями”.

Табір тривав протягом 4 тижнів, з 4 серпня по 29 серпня. Програма кожного тижня була розрахована так, щоб діти відпочивали та розвивались не тільки фізично, але й духовно. З дітьми працювали священики собору: протоієрей Олександр Волощук, ієрей Віталій Марук, ієрей Володимир Білослудцев, протодиякон Роман Малярчук, сестра Йосафата Кудла (СНДМ), семінарист: бр. Василь Латчук та досвідчені аніматори з молодіжно-християнської організації “Діти Світла”. Організаторами цього чудового табору є настоятель Катедрального Собору прот. Олександр Волощук та МХО “Діти Світла”.

Діти брали активну участь у різних заходах, майстер-класах, науках та дружній молитві. Кожний день був насичений та цікавий. Найбільш захоплено діти завжди чекали загально-таборової гри. Не менш цікавими для дітей були духовні науки, фільми які заохочували дітей до обговорення різних пізнавальних тем. Щодня окрім духовної їжі діти мали змогу підкріпитися в гостинному кафе “Деліція”, де мали смачний обід і десерт, а на кінець дня дітям завжди давали солодкі подаруночки.

Не менш цікавими для дітей були екскурсії в Пожежну частину м. Коломиї, в музей “Писанка”, майстер клас та презентація в дитячій бібліотеці та захоплива прогулянка і відпочинок у мотузковому парку.

Кожного тижня відбувалася духовно-ексукурсійна поїздка. Це були поїздки в Лючу, Погоню, Крилос, Галич, а на завершення в Зарваницю.