Випускні урочистості Катехитично-педагогічного інституту УКУ

657

7 липня 2016 року відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів випускникам Катехитично-педагогічного інституту УКУ.

У цьому навчальному році навчання в інституті завершили 19 студентів магістерської програми. З них 11 за спеціалізацією «катехитика» та 8 за спеціалізацією «викладач предметів духовно-морального спрямування». Також у цьому році базову (бакалаврську) програму інституту закінчили 20 студентів.

Цей день став святковим і для студентів 1 курсу Катехитично-педагогічного інституту.  Посвідку викладів та посвідку студента отримали 22 студентів.

Святкування розпочалося Божественною Літургією, після якої з вітальним словом до присутніх звернувся о. д-р Тарас Барщевський, заступник директора інституту. Він побажав випускникам йти за Христом та бути Його учнями, бо місія і завдання вчителя-катехита –свідчити Христа.

У привітальному слові директор Катехитично-педагогічного інституту с. д-р Луїза Цюпа CНДМ закликала студентів та випускників інституту підготовляти дорогу для тих, хто ще не пізнав Христа і відважно свідчити та голосити Слово Боже, як це робив Іван Хреститель.

Привітала усіх присутніх і доцент Інституту післядипломної педагогічної освіти пані Галина Сохань, а від випускників виступила с. Антонія Шелепило, котра відзначила особливості навчальня в інституті. Зокрема – високий рівень викладання, серйозність навчання та родинне середовище спілкування між студентами й викладачами.

Хай Господь щедро благословить випускників на плідну працю в Христовому винограднику, а Пресвята Богородиця покриває своїм святим Покровом і супроводжує усі їхні кроки у навчанні й вихованні у Христовій вірі.

 

 

Розповісти