Катехитичні зустрічі у Малазі та Марбельї (Іспанія).

1040

24-26 червня 2016р. з благословення апостольського візитатора для українців в Італії та Іспанії Владики Діонізія (Ляховича) на запрошення о. Романа Гамрацея відбулися катехитичні зустрічі працівників Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, Катехитично-педагогічного інституту УКУ та студентів Кафедри загальної і соціальної педагогіки УКУ з вірними громад УГКЦ у містах Малага та Марбелья. Метою зустрічей було поінформувати вірних УГКЦ про пріоритети Церкви у катехитичному служінні, про програму «Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом» та способи її втілення у життя.

Підчас зустрічей с. д-р Луїза Цюпа, СНДМ, наголосила на важливості християнського виховання дітей, молоді та дорослих, адже всі християни мають право і обов’язок пізнавати та поглиблювати правди святої віри, бути уважними до заклику та пріоритетів нашої Церкви, які проголошені Синодом єпископів УГКЦ та Собором. Вірні були проінформовані про катехитичні програми, заохочувані до ознайомлення та впровадження у життя.

Оскільки є велика потреба в організації катехитичного процесу у парафіях, особливу увагу було звернено на допомогу у подальшій підготовці та духовному супроводі катехитів, організації школи для українських дітей та організації літнього християнського табору, який сприятиме розвитку катехитичного служіння у цих громадах.

Назар Дуда представив переваги виховання дітей та підлітків у християнських таборах, поділився досвідом їх проведення в Іспанії, Італії та Україні, а також розповів про можливості організації та проведення для дітей українських емігрантів, що проживають в Марбельї та Малазі. В цих днях також діти мали нагоду взяти участь у катехитичних зустрічах, які старанно провадили Марія Шипко і Оля Батіг – студенти кафедри загальної та соціальної педагогіки УКУ. Зустрічі відбувалися у радісній та дружній атмосфері.

Висловлюємо щиро подяку о. Роману за всі старання, які зі щирого серця доклав, щоб зустрічі відбулися, за тепле прийняття і гостинність, та дякуємо всім вірним, які приймали активну участь у зустрічах. Велике ДЯКУЮ всім, хто спричинився до організації, за всі старання, активну участь і готовність співпрацювати у подальшому. Хай Господь щедро благословить всіх.

 

 

 

Розповісти