У Перемешли провели XIV парафіяльну спартакіяду

413

11 червня на перемиському стадіоні „JUVENIA” відбулася чергова – вже XIV „ ПАРАФІЯЛЬНА СПАРТАКІАДА”. В цьому році стала вона міжнародною, тому що взяли у ній діти та молодь з України.
XIV Cпартакіаду відкрив Митрополит і Архиєпископ Євген Попович. Попровадив молитву, поблагословив усіх учасників, дітей, молодь, опікунів, організаторів та побажав успіхів у спортивних змаганнях.
У спортивних змаганнях брали участь діти та молодь з парафій Перемиського та Сяніцького деканатів, а саме з Перемишля, Ярослава, Хотинця, Поздяча, Гаїв, Мокрого та з України.
Змагання у Спартакіаді проходили у різноманітних конкуренціях: футболі, змаганнях в бігу, стрибках на відстань, штовхання лікарським мячем, киданні баскетбольним мячем, змаганнях з гімнастичним колом та інших.
Не забракло також найважливіших змагань, яким був „Біг о кубок пароха”.
Організатором Спартакіади був отець митрат Богдан Степан – парох Собору Святого Івана Хрестителя у Перемишлі та сотрудник о. Дмитро Лєшко.

З учасниками у спортивних змаганях приїхали також священики та катехити: отець Тарас Шпег – Декан Мостиський (Україна), о. Микола Костецький, о. Христофор Блажеєвський, о. Павло Рогунь, о. Богдан Кішко. Сестра Оксана Ващур – катехитка з Перемишля, Олена Шегда – катехитка з Мостиськ.
В організаційному комітеті Спартакіади працювали такі особи: Мирослав Варло, Ольга Туцька, Зенон Войтович, Мирослав Войтович, Богдан Лопушинський, Любомира Степан, Уляна Боднар, Оксана Кахнич, Олександра Цікуй, Григорій Заячківський, Дарій Борович, Григорій Борович.

Розповісти