Педагоги Івано-Франківщини відвідали Улашківську обитель Отців Василіян

490

Майбутнє нашого народу буде залежати від того, яку систему цінностей ми оберемо і будемо впроваджувати при вихованні молодого покоління. З ласки Божої до української школи повернулися християнські цінності, які є вагомим чинником формування майбутнього української нації в умовах російської агресії та сучасної непростої суспільно-політичної ситуації.

Педагогічні колективи шкіл Богородчанського району Івано-Франківської області працюють над ознайомленням учнів з основами християнської моралі, як фундаментом загальнолюдських цінностей, з християнськими моральними цінностями: істини, благочестя, добра, любові, краси, гідності, обов’язку, совісті, честі; над формуванням свідомої та відповідальної особистості учня та основі християнських духовних, моральних цінностей, над створенням належних морально-етичних умов для самопізнання, самореалізації учнів.

З цією метою велику увагу приділяємо розвитку духовного світу педагогічного працівника, а через нього і учня. Тільки той учитель може дати учневі частинку своєї душі, якщо буде постійно працювати над її розвитком.

Тому стало уже доброю практикою відвідання відпустових місць нашого краю, зокрема, в цьому навчальному році учителі та школярі вже побували в Погоні та Крилосі. А 24 травня богородчанці приїхали до Монастиря ЧСВВ в Улашківцях і мали відчуття, що опинилися у раю.

Вчителі мали нагоду приступити до Святої Сповіді і Святого Причастя, взяти участь у Божественній Літургії, отримати повний відпуст і пройти через Двері милосердя.

Свої науки о. Власій побудував на основі життя Святих Кирила і Методія, допоміг присутнім усвідомити ще більше своє покликання, аби переливати Божу науку із свого серця в дитяче серденько.

Надзвичайне враження отримали вчителі від розповідей отців Софрона і Теодозія з історії монастиря, від огляду печер, від благословення мощами Св. Івана Хрестителя і Чесного Животворящого Хреста.

З великим духовним піднесенням повернулися учасники паломництва у свої колективи, хочеться вірити, що зерна Христової науки із сердець священиків проростуть рясним зерном у душах наших дітей.

Розповісти