«Дорогою милосердя», під такою назвою Патріарша Катехитична Комісія провела семінар з організації літніх таборів

629

Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний

(Лк 6, 36)

Науково-практичний семінар Організація і проведення літнього християнського табору «Дорогою милосердя» відбувся 13-14 травня 2016 р. у реколекційному центрі (Львів-Брюховичі).

Участь у семінарі взяло біля п’ятдесяти учасників з цілої України: катехити, аніматори, монахи і монахині, студенти кафедри загальної та соціальної педагогіки Українського Католицького Університету, які цього літа будуть проводити літні християнські табори для дітей та молоді.

Учасники семінару обговорили принципи підготовки та проведення християнського табору. Зокрема – специфіку проведення ігор, виховних тематичних зустрічей, молитов, творчих майстер-класів. Усі ці активності входять у програму дня християнського табору.

Цей рік проголошений Святішим отцем Папою римським роком Божого милосердя. У Святому Письмі читаємо: «Милосердний Господь і добрий, повільний до гніву і вельми милостивий» (Пс 103, 8). Господь Бог, створивши нас на свій образ, покликав нас ставати щораз більше подібними до Нього. Дорога милосердя – це дорога богоуподібнення. Тому, Провідною думкою табору є заклик Ісуса Христа, звернений до кожного християнина: «Будьте милосердні, як і Отець ваш милосердний» (Лк 6, 36).

Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ спільно опрацювали цьогорічну програму проведення літніх християнських таборів під назвою «Дорогою милосердя». Готується до друку методичний посібник до цієї програми з серії «Моя мандрівка з Ісусом та друзями». Тематика зустрічей присвячена Божому милосердю та його проявам у нашому житті. Учасники табору разом будуть вчитися наслідувати Бога у Його милосерді.

 

 

Провели семінар: Назар Дуда, с. Луїза Цюпа (СНДМ), Наталя Мусій, Андрій Козіброда. Організатори семінару: Патріарша катехитична комісія УГКЦ, Катехитично-педагогічний інститут УКУ.

Розповісти