В Ольштині катехитична комісія організувала конкурс біблійного знання

510

В суботу 27 лютого відбувся Архиєпархіяльний Конкурсу біблійного знання для учнів гімназії. Катехитична комісія організувала його вперше в Ольштині.

Лавреатами стали:

І місце:
Бабіцка Каміля, кл. ІІ, гімназія в Гурові Іл., катехит – с. Дам’яна Вільховська

ІІ місце:
– Галушка Юлія, кл. І, гімназія в Моронгу, катех. – Анна Брусь

– Максимюк Богдан, кл. І, гімназія в Гурові Іл., катех. – с. Дам’яна Вільховська

ІІІ місце:
Грицина Гання, кл. ІІІ, гімназія в Стеді (парафія в Циганку), катех. – Павло Поточний

Лавреати в нагороду одержали фінансові чеки на безкоштовний побун на Світових Днях Молоді у Кракові.

Фінал конкурсу зібрав 48 учнів, які перемогли у шкільно-парафіяльному етапі. Проведено його в конференційному залі Інституту будівництва Вармінсько-мазурського університету. Всім було приємно побувати в новоій науковій будівлі. За вийнятком двох учнів з Варшави, які в цей час писали іспит у себе. Результати передано до комісії електронною поштою.

В час коли комісія опрацьовувала заповнені тести учні мали змогу побачити фільм про академічний осередок Кортово в Ольштині а відтак оглянути його головну частину.

Після обіду катехити зі своїми учнями зібрались в ольштинській церкві. Вона ж особлива для греко-католиків. Це одинокий храм Вармії та Мазур в якому митрополит Кир Євген відкрив двері з нагоди Року милосердя. У цьому році тут можемо черпати пригорщами Божу благодать, яка щедро виливається на тих які з вірою випрошують Божого милосердя. Тут виставлена копія ікони Ярославської Богородиці «Милосердя Двері», яка супроводжувала відкриття Року милосердя папою Франциском у Ватикані. І перед тією іконою ми відслужили Молебен і просили про благодать Божого милосердя для нас присутніх, наших родин, парафій та щоб настав мир в Україні.

На завершення Голова Катехитичної комісії вручив всім грамоти а лавреатам нагороди. Подякував за працю катехитам.

Захід пройшов успішно. Дякую ольштинському парохові о. Іванові Галушка та с. Даниїлі Шумній за поміч в проведені фіналу. Слова особливої вдячности складаю для д-ра Івана Курий, який полагодив академічні приміщення для проведення цього заходу.

Розповісти