Олімпіада з християнської етики

1007

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з християнської етики на Львівщині відбувся 20 лютого 2016 р. в Українському католицькому університеті.

З вітальними словами до учнів та їхніх вчителів звернулися: голова оргкомітету олімпіади, заступник директора ЛОІППО Микола Кацюба; директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ с. Луїза Цюпа (СНДМ); декан філософсько-богословського факультету УКУ д-н Роман Завійський.

Понад 130 учнів 8-х, 9-х та 10-х класів загальноосвітніх навчальних закладів з усіх міст та районів Львівської області продемонстрували свої знання з предмету «основи християнської етики». Під час виконання тестів та творчих завдань школярі виявили високий рівень знання й розуміння Святого Письма, християнської моралі й традиції, а також актуальності життя християнськими моральними цінностями в сучасному українському суспільстві.

Олімпіада пройшла в доброзичливій і дружній атмосфері. Усі учасники олімпіади отримали дипломи учасника та подарунки. Переможців визначала авторитетна комісія на чолі з головою журі, доцентом КСО ЛОІППО Галиною Сохань.

В часі написання учнями відповідей на конкурсні запитання відбулася зустріч із вчителями християнської етики, яких було більше шістдесяти. Директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ с. Луїза Цюпа (СНДМ) обговорила з вчителями актуальні питання викладання в школах Львівщини предмету «Основи християнської етики»,  завдання, які постають в ділянці християнського виховання у цей рік, присвячений милосердю. Декан філософсько-богословського факультету УКУ диякон Роман Завійський представив актуальні питання співпраці факультету із загальноосвітніми навчальними закладами.

 

Проведення цієї олімпіади – результат ефективної співпраці декількох освітніх середовищ:

Організацією олімпіади займався Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти на чолі з заступником директора ЛОІППО Миколою Кацюбою.

Катехитично-педагогічний інститут УКУ (директор – с. Луїза Цюпа, СНДМ) подбав про  гарячий чай зі солодощами та обід для учасників олімпіади та їхніх вчителів. Також вчителі отримали книжки з християнської педагогіки, а учні – іконки з ділами милосердя та пам’ятні ручки.

Філософсько-богословський факультет УКУ, на чолі з деканом дияконом Романом Завійським гостинно надав затишні та зручні приміщення для проведення олімпіади.

Всеукраїнський благодійний фонд «Східноєвропейська гуманітарна місія» подарував ілюстровані Біблії для всіх учасників олімпіади. 

Розповісти