Формаційна зустріч для катехитів УГКЦ в Мадриді

819

З 27 по 29 листопада у парафії Благовіщення Пресвятої Богородиці відбулися формаційні зустрічі для катехитів УГКЦ, які, з благословення вл. Діонізія (візитатора для українців в Іспанії та Італії) та на запрошення о. Івана Липки, провели директор КПІ УКУ, заступник голови ПКК с. Луїза Цюпа (СНДМ) та координатор катехитичних програм КПІ УКУ Назар Дуда. В зустрічах взяли участь катехити м. Мадрид, Алкала, Толедо, Алкоркон. На зустрічі катехитам було представлено резолюції Собору та Синоду УГКЦ 2015 року, які стосуються складових живої парафії: Боже Слово і катехитичне служіння УГКЦ. Також катехити мали нагоду ознайомитися з програмою молитовного читання Святого Письма (Євангеліє від Марка) та особисто помолитися Божим Словом за методом Lectio Divina, а також ознайомитися з інструкцією про причастя дітей. Відтак для катехитів було проведено тематичні зустрічі, присвячені темі цього року – постать митрополита Андрея Шептицького, його покликання та вчення.

На запрошення директора Української школи «Дивосвіт» Наталі Бондаренко, провідники семінару мали нагоду взяти участь у програмі вшанування жертв голодомору. У цій школі навчається 300 дітей українських емігрантів в Іспанії. Також провідники семінару молилися Божественну Літургію разом з учнями і вчителями української школи у м. Мадрид.

У неділю с. Луїза Цюпа (СНДМ) та Назар Дуда взяли участь у Божественній Літургії для вірних УГКЦ в Мадриді, яку відправив о. парох Іван Липка.

Розповісти