Відбувся День духовної віднови для вчителів християнської етики у Бучацькій Єпархії

180

День духовної віднови для вчителів християнської етики  Бучацького району відбувся  у  приміщенні  колегіуму  імені святого Йосафата  11 жовтня 2013 року Божого.

Понад 40 педагогів, затамувавши подих,  слухали  кожне слово отця Василя  Оприско (ЧНІ). Як цікаво розпочиналась  розповідь  із запитання малої дитини, поділилася п. Неля Думка:

Розкажи,хто написав  цю книгу ?

Це ти її написав,дідусю?

Її написав …БОГ!

Біблія є найбільшою наймудрішою книгою.

«Відновити глибокий зв’язок з Богом, бути глибоко закоріненими у Божому Слові, залишатися вірними Церкві — ось яка мета служіння. Привести до Бога  може  лише той, хто  живе з Богом», — наголошував отець Василь.

«Слухаємо Бога — стаємо дітьми Божими. Людина дуже залежить від слова, спілкування. Покликання — спілкування з Богом. Бог промовляє до нас  щоденно, з досконалою любов’ю, промовляє для нас особисто, щоб мали життя в повноті». Над цим задумувалися учасники зустрічі.

«Чи ви вже поставили  собі запитання, що є метою вашого життя?» — запитав духовний наставник: «Найважливішою  трагедією нашого часу є те, що людина не  ставить собі важливих запитань».

«Всі ми  сотворені на образ і подобу Божу. Хочемо любити і бути любленими. Якщо вам чогось бракує, шукайте  у Святому Письмі. Якщо ви втратили  надію, радість, мир — завжди шукайте в Біблії. Бог покликав тих, кого сам хотів. Живемо тому, що були покликані. Покликання є ласкою. Бог полюбив нас, тому любімо один одного. Не можна любити Бога, не  люблячи ближнього. Ісус кличе: «Іди за мною…»»

Такими глибоко-духовними перлами поділився відомий реколектант отець Василь Оприско (ЧНІ) з педагогами Бучацької єпархії  УГКЦ.

Офіційний веб-сайт Бучацької Єпархії

Назад

Розповісти