У Харкові відбувся формаційний курс для священиків та катехитів екзархату

446

16-19 листопада у Харкові відбувся формаційний курс для священиків та катехитів екзархату. Робота курсу розпочалася Архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Василь, Екзарх Харківський УГКЦ, в каплиці Святого Миколая Чудотворця. Варто зазначити, що цими днями в Харкові перебували мощі святого Івана Павла ІІ та ікона Вишгородської Богородиці, тож учасники курсу мали можливість в особливий спосіб помолитися перед святинями. Повідомляє прес-служба Харківського екзархату УГКЦ.

Першого дня священики та катехити зустрілися з о. Любомиром Яворським, заступником керівника Департаменту Патріаршої курії УГКЦ у справах душпастирства силових структур України, який представив державну програму капеланського служіння. Після відбулося спілкування з членами Українського біблійного товариства, а також пособорове обговорення Стратегії УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі з живим Христом”.

У наступні дні навчальні зустрічі проводили о. д-р Тарас Барщевський та с. Луїза Цюпа; були розглянуті питання Причастя немовлят (згідно з Інструкцією Синоду Єпископів УГКЦ) та катехизації в парафії. Далі доповідачі представили друковані напрацювання, які повніше розкривають представлені теми.

Джерело: news.ugcc.ua

 

 

Розповісти