Владика Василій (Івасюк) благословив учителів християнської етики Косівського району та учасників академії до 150-річчя митрополита Андрея у с. Люч

402

17 листопада у селі Люча, що на Косівщині, провели семінар вчителів християнської етики району, а також провели урочисту академію до 150-річчя від дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Благословити місцеву громаду і взяти участь у заходах прибув Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ кир Василій (Івасюк). Перед храмом Вознесіння Господнього єпископа зустрів настоятель парохії о. Роман Нестерак. У співслужінні економа єпархії о. Віктора Прийдуна, о. Ігора Полюка, віце-декана Березівського, та місцевого священика, єпарх очолив молебень до Пресвятої Богородиці. У спільній молитві взяли участь також вчителі християнської етики Косівського району.

Владика Василій наголосив, що вчителям необхідно наслідувати Ісуса Христа, який є найбільшим прикладом жертовного служіння для своїх учнів. “Учитель через усе своє життя повинен подавати приклад доброго християнина: у школі, вдома, у колі своєї сім’ї, де би це не було. Вчитель має бути взірцем у всьому”.

Опісля гостей зустрічали у місцевій школі, де відбулася презентація навчального процесу і проведення відкритого уроку з християнської етики. З доповіддю до 150-ти річчя митрополита Андрея Шептицького виступив владика Василій.

“Митрополит Шептицький надавав виняткової уваги в своєму пастирському служінні на виховання підростаючого покоління. Важливу роль у цьому завданні він відводив для сім’ї, школи та Церкви… Молодь треба виховувати в щирій любові до Вселенської Церкви, до Батьківщини, добрими християнами і правдивими громадянами. Для того потрібно прищепити в душу дитини ті християнські чесноти, які зроблять із неї доброго патріота і мудрого громадянина. Дуже страшною небезпекою для дітей – вирости без віри, без релігії, без моральності”, – наголосив єпарх.

Джерело: diocese.ko.if.ua

Розповісти