Науково-практичну конференцію “Навернення до Бога. Супровід особи, яка навертається” провели у Коломиї

568

14 листопада у катедральному соборі Преображення Христового м. Коломиї відбулася науково-практична конференція “Навернення до Бога. Супровід особи, яка навертається”, у якій взяли участь духовенство, катехити, вчителі християнської етики та вірні Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Організаторами конференції виступили Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ.

Голова катехитичної комісії Коломийсько-Чернівецької єпархії сестра-монахиня Клара Сидорик привітала гостей та усіх присутніх на конференції. Спільну працю розпочали молитвою, яку провів о. Захар Михасюта, директор Дяківсько-катехитичного коледжу.

Доцент кафедри богослов’я УКУ о. д-р Тарас Барщевський у своїй доповіді сформулював поняття навернення у Святому Письмі на прикладах біблійних персонажів та зосередив свою увагу на відверненні від гріха та докорінній переміні способу життя особи, яка хоче йти за Христом.

Від навернення до Хрещення: літургійний аспект супроводу, – розкрила Ірина Расяк , науковий співробітник КПІ УКУ.

Назар Дуда представив доповідь – Духовний супровід наверненого. Вчення та досвід Церкви.

Учасники семінару мали змогу не тільки слухати доповіді, а й дискутувати та отримувати від науковців відповіді на поставлені питання. Також присутні мали можливість придбати нову тематичну літературу.

На завершення о. Олександр Селезінка, канцлер Коломийсько-Чернівецької єпархії, подякував всім за проведення семінару та практичні поради і запросив усіх присутніх продовжити поділ думками та власним досвідом.

Джерело: diocese.ko.if.ua

 

 

Розповісти