У Бучацькій єпархії відбулася гра «Брейн-ринг», присвячена Митрополиту Андрею Шептицькому

489

Інтелектуальна гра «Брейн-ринг», присвячена Митрополиту Андрею Шептицькому відбулася в Бучацькій єпархії. Учасниками стали понад 70 дітей з різних парафій.

«Виховною метою цього заходу була не перемога, а саме участь і найбільше пізнання величної постаті нашого митрополита Андрея. Чесноти, які практикував митрополит Шептицький потрібно не тільки знати напам’ять, а й практикувати у щоденному житті, тоді легше пережити і покірно прийняти поразку», – підкреслила голова Катехитичної Комісмії Бучацької єпархії. Проте, на цей раз діти дуже добре підготувалися, хоч і не всі здобули перемогу.

Крім переможців, сильною була команда із с. Дорогичівка парафії Введення в храм Пресвятої Богородиці Товстенського деканату (парох о. М. Вітовський) та парафії Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці(парох о. Г. Канак та катехит – п. М. Чорній)

Переможцями у молодшій віковій групі стали діти з м. Копиченці (парох о. Р. Корнят та катехит – п. Наталя Васюта) а у старшій віковій групі, діти з с. Пробіжна (парох о. З. Пасічний та катехит – п. А. Верля), які поїдуть представляти Бучацьку єпархію на міжєпархіальному турнірі у м. Львові.

Розповісти