Катехити Коломийсько-Чернівецької єпархії отримали щорічне благословення на свою працю

546

У рамках відзначення Дня катехита 29 жовтня катехити Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ отримали щорічне благословення на свою діяльність від Правлячого архієрея кир Василія (Івасюка).

З цієї нагоди у катедральному соборі Преображення Христового єпископ кир Василій у співслужінні двадцяти священиків очолив Божественну Літургію. На святкування прибуло близько півсотні катехитів єпархії.

У своєму слові владика Василій озвучив резолюції Патріаршого Собору УГКЦ “Жива парафія – місце зустрічі з Живим Христом”, який нещодавно відбувся в Івано-Франківську. Йшлося про ті положення, які підготував Собор щодо катехитичного служіння.

“Християнські спільноти завжди мали харизматичних осіб, котрі мали і мають обдарування від Бога навчати, тому Церква доручає їм важливе завдання – катехизувати. Іншими словами, катехитам доручено приготовляти людей до життя вірою” – промовив кир Василій .

Єпарх привітав голову єпархіальної Катехитичної комісії с. Клару Сидорик, працівників комісії та всіх катехитів і подякував за служіння. Владика Василій вручив декрети, де вказується приналежність катехита до деканату, а також проте, що ця особа справді має благословення на проведення катехизаційної науки.

Всі учасники взяли участь у семінарі про біблійні принципи катехитичного служіння, який провів о. Захар Михасюта, директор Дяківсько-катехитичного коледжу. Завершили семінар спільною молитвою.

Джерело: diocese.ko.if.ua

Розповісти