У Нововолинську відбулась християнська інтелектуальна гра брейн-ринг «Найдорожчий таточко»

495

 З нагоди 150-річчя від дня народження Митрополита Андрея Шептицького 23 жовтня 2015р. на парафії Свв. Верх. Апп. Петра і Павла УГКЦ у Нововолинську відбулась християнська інтелектуальна гра брейн-ринг «Найдорожчий таточко». Тема гри – життя і діяльність великого митрополита Української Греко-Католицької Церкви Андрея Шептицького. «Найдорожчий таточко» – саме так називали Владику Андрея діти-сироти, якими він опікувався за життя. Участь у заході, який проходив у міському Будинку школяра, взяли учні старшої групи парафіяльної недільної школи «Божі діти». Як відомо, брейн-ринг – це змагання, стартом якого є відповідь на складне і цікаве запитання, а фініш – це перемога. Інтелектуальна гра проводилася з метою зацікавлення дітей до поглибленого вивчення життя і діяльності праведного Андрея Шептицького, надання стимулу для творчого та духовного розвитку молодого покоління. Також даний вид дитячого дозвілля сприяє покращенню логічного мислення, винахідливості та ерудиції, заохочує дітей активно та пізнавально проводити час. Питання в часі гри були сформовані на основі книги «Найдорожчий таточко. Дітям про митрополита Андрея Шептицького», Львів: Катехитична комісія КГВА УГКЦ, 2015 р.

За перемогу змагалися команда «Діти Богородиці» та команда «Патріоти». Передувала грі спільна молитва, після якої до присутніх звернувся парох о. Володимир Кметь, нагадавши на важливості постаті Владики Андрея не тільки для Греко-Католицької Церкви, але й для усього українського народу. Далі відбулося представлення журі, членів команд та ознайомлення учасників з правилами гри. Провадив брейн-ринг о. Володимир. Під час змагання панувало сильне хвилювання та напруга, адже за дітей вболівали їх батьки, рідні та друзі. За кожну правильну відповідь, час на обдумування якої був обмежений, команда отримувала один бал. З рахунком 10:5 першість впевнено здобула команда «Діти Богородиці», до складу якої входять: Анна Кравченко (капітан команди), Владислав Мартиненко, Оленка Булюк, Евеліна Гебура та Надійка Юр. о. Володимир Кметь подякував дітям за старання та бажання до власного духовного розвитку, а також наголосив, що у християнській грі не може бути переможців і переможених – команди готувалися і проявили гідні знання по темі. Парох нагородив учасників парафіяльними грамотами за участь і перемогу, подарунками та солодощами. Завершився захід спільною молитвою Андрея Шептицького за український народ.
Варто зазначити, що тема брейн-рингу не була новою для дітей, адже вони встигли познайомилися з постаттю митрополита на катехитичних заняттях, переглянули художній фільм «Владика Андрей», взяли участь у спортивно-інтелектуальному квесті «Життєвий шлях Митрополита Андрея Шептицького», організували фотовиставку на церковному подвір’ї «Родина Шептицьких», розгадували тематичні кросворди тощо. Брейн-ринг «Найдорожчий таточко» дуже сподобався дітям – вони активно та пізнавально провели час, ознайомилися з життям Владики Андрея, отримали заряд позитивного настрою.
Організатори заходу висловлюють щиру подяку пароху о. Володимиру Кметю та ВОБФ «Карітас-Волинь» за надані подарунки та солодощі для нагородження учасників.

 

 

 

 

 

Розповісти