Доктора богослов’я о. Тараса Барщевського нагородили у Римі

433

21 жовтня 2015р., в рамках святкування інавгурації нового академічного року в Папському Салезіянському Університеті, нашому отцю доктору Тарасу Барщевському, доценту Кафедри богослов’я ФБФ Українського католицького університету, заступнику директора Катехитично-педагогічного інституту УКУ, координатору біблійних читань УГКЦ, вручили Медаль Університету за відмінний захист докторської дисертації.

Урочистості розпочалися Божественною Літургією, відтак, в рамках святкової академії з нагоди відкриття академічного року, відбулося нагородження. Університетські медалі були вручені тим, які, закінчивши навчальну програму обов’язкових студій у вказаному часі, отримали найвищу оцінку (Summa cum laude, 30/30) за наукову працю та її захист. Радіємо, що серед них був о. д-р Тарас Барщевський.

Ця нагорода, за словами Ректора Папського Салезіанського Університету проф. Мауро Мантовані – символічний жест, який намагається визнати публічно тих, які показали з інтелігентністю і старанністю те, що шанують науку і навчання як щось важливе для життя і намагаються перемінити їх у мудрість. Ця нагорода – жест взаємної любові і заохоченням для нових студентів.

Щиро вітаємо о. д-ра Тараса Барщевського, бажаємо подальших здобутків в науці, щоб донести Боже Слово до кожної української душі. Радіємо, що наша Церква виплекала провідного бібліста, який має любов до Божого Слова та його розуміння та щедро передає іншим.

Інформація від Патріаршої катехитичної комісії

Розповісти