У Луцьку відбувся навчальний семінар для працівників єпархіальних катехитичних комісій УГКЦ в Україні

435

З 18 по 19 вересня 2015 року в Луцьку відбувся виїзний навчальний семінар для голів та секретарів катехитичних комісій, директорів катехитичних центрів УГКЦ в Україні. Про це повідомили у секретаріаті Катехитичної комісії Києво-Галицького Верховного Архиєпископства УГКЦ.

Таким чином, представники катехитичних комісій з усієї України прибули в серце Луцького екзархату, щоб спільно збагатитися новим досвідом організації катехитичного служіння.

Психотерапевт п. Оксана Стадницька провела майстер-клас з оптимізації праці окремо взятої спільноти. Зокрема було розглянуто ключові аспекти праці з спільнотою катехитів.

Важливим пунктом було обговорення найближчих заходів з урахуванням здобутого на семінарі досвіду. Говорили безпосередньо про проведення Дня катехита в єпархіях та екзархатах України та проведення Всеукраїнської інтелектуальної гри «Брейн-ринг» на тему «Вивчаємо митрополита Андрея».

Упродовж перебування в Луцьку члени катехитичних комісій України відвідали Музей волинської ікони в Луцьку, де ознайомилися із колекцією Самобутньої регіональної школи волинського іконопису. Безцінною перлиною збірки є Холмська чудотворна ікона Божої Матері – унікальна пам’ятка візантійського мистецтва ХІ-ХІІ ст., біля якої усі помолилися Молебень за мир і спокій в Україні.

Джерело: news.ugcc.ua

Розповісти