Літні Християнські табори 2015 «Дорогою добра і краси»

697

Літні християнські табори «Дорогою добра і краси» проводилися 11-19 липня у с. Стрілки Старосамбірського р-ну Львівської обл. та з 24 липня до 1 серпня у м. Яремче Івано-Франківської обл. У таборах мали нагоду взяти участь 80 дітей серед яких діти сироти і напівсироти, діти поранених учасників АТО та діти біженців із теренів проведення АТО, діти з малозабезпечених та багато-дітних сімей. Дітьми опікувалися та проводили різноманітні таборові заходи працівники Катехитично педагогічного інституту УКУ, студенти Загальної та соціальної педагогіки УКУ та волонтери. Програма таборів організована таким чином, щоб в цікавий спосіб: через ігри, забави, дозвілля, тематичні зустрічі, учасники на прикладі життя і діяльності митрополита Андрея Шептицького, пізнали християнські цінності та важливість дотримання їх у власному житті.

Учасниками літніх християнських таборів «Дорогою добра і краси» окрім загальної програми мали можливість сходити в похід у гори, на річку, гарно і активно відпочити. Мальовнича природа, свіже повітря, ігри, розваги, молитва і тематичні зустрічі – головні складові літніх християнських таборів організованих та проведених Катехитично педагогічним інститутом Українського Католицького Університету.

Учасники і провідники християнського табору «Дорогою добра і краси», щиро вдячні усім хто якимось чином долучився до організації даного заходу та фінансово допомогли провести табір.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Назад

Розповісти