Науково-практична конференція з нагоди 150-ліття від народження Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького (ФОТО)

476

8 липня 2015 року Патріарша катехитична комісія УГКЦ та Катехитично-педагогічний інститут УКУ провели науково-практичну конференцію з нагоди 150-ліття від народження Слуги Божого  митрополита Андрея Шептицького. Метою конферен-ції було розкрити вчення митрополита Андрея про християнське виховання.

Від іменні організаторів конференції учасників привітала с. Луїза (Цюпа) СНДМ (заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ, директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ).

Про християнське виховання у сім’ї в світлі вчення Митрополита Андрея о. д-р Богдан Тимчишин.

Про неоціненний внесок Митрополита Андрея у справу збереження нашої національної спадщини сакрального мистецтва доповідав о. д-р Севастьян Дмитрух

Героїчні чесноти в житті, діяльності та творах Митрополита Андрея  представив  о.-ліц.Матей Гаврилів ЧСВВ.

Християнське виховання підлітків та молоді у вченні Митр. Андрея представив докторант Назар Дуда.

Про те, як Митрополит Андрей високо цінував катехитичне справу і які вимоги ставив перед катехитами та душпастирями доповів о. Михайло Гарват.

Виголошені доповіді прямо стосувалися головної теми конференції і всесторонньо висвітлили внесок Митрополита Митрополита у справу катехизації дітей, молоді, дорослих.

Конференція згуртувала 137 учасників. Серед них були вчителі, катехити, особи, зацікавлені вивченням життя, діяльності і творчої спадщини Слуги Божого митрополита Андрея Шептицького, великого провідника Нашої Церкви і народу.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Назад

Розповісти