Урочистості Катехитично-педагогічного інституту Українського католицького університету (ФОТО)

597

7 липня 2015 року в Українсь-кому католицькому університеті відбулися урочистості Катехитич-но-педагогічного інституту. Роз-почалися вони архиєрейською Божественною Літургією, яку очолив владика Йосафат (Гове-ра) – Екзарх Луцький.

З привітаннями та напутнім сло-вом до студентів та працівників інституту звернулися:

Екзарх Луцький владика Йосафат (Говера)

Президент Українського католицького університету владика Борис (Ґудзяк)

Директор Катехитично-педагогічного інституту УКУ, заступник голови Патріаршої катехитичної комісії УГКЦ с. Луїза (Цюпа) СНДМ.

Вони підкреслили, важливість діяльності катехита та скільки зусиль необхідно докласти, щоб вміло і творчо передавати живу віру дітям, молоді і дорослим.

Після цього владики та директор інституту урочисто вручили студентам дипломи та посвідки викладів. Одинадцять студентів-випускників отримали дипломи магістра релігійних наук. Двадцять студентів отримали дипломи бакалавра релігійних наук. Крім цього, свої студентські квитки та посвідки викладів отримали студенти-вступники, які цього року розпочали навчання в інституті.

Привітали зі святом усіх присутніх представники міського відділу освіти та інституту післядипломної педагогічної освіти.

Від студентів-випускників до присутніх звернулася с. Тереза.

Студентами інституту є представники різних єпархій та екзархатів УГКЦ в Україні та за кордоном (в Англії, Білорусі, Іспанії). Навчаються в інституті й представники інших християнських конфесій, а для зручності студентів, навчання відбувається відразу в декількох містах: у Львові, Жовкві, Луцьку та Києві.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Назад

Розповісти