Вшанування хреста за участю дітей у Катедральній Парафії в Мельбурні, Австралія (ФОТО)

374

У неділю 15 березня 2015 року ми вшановували Святий Хрест, на якому був розп’ятий наш Спаситель, оскільки це була хрестопоклонна неділя. Святу Літургію о 9.30 очолив о. Іван Мисів у співслужінні з двома дияконами: д-н. Джастіном МакДональдом та д-н. Едвардом Кострабі. Святу Літургію співав катедральний хор під керівництвом диригента п. Володимира Головка. Спів хору, як завжди, був неперевершеним.

Після малого входу та співу тропарів і кондаків розпочалося дійство, яке було незвичним як в інші неділі. Коли хор розпочав співати: «Хресту Твоєму поклоняємось, Владико, і святеє воскресіння Твоє славимо», то діти нашої парафії під проводом с. Лукії розпочали процесію у храмі від притвору. На початку несли хрест, а вслід за ним інші діти, одягнуті в українські вишиванки, несли квіти та віночки.

Всі разом підійшли до тетраподу і стали ліворуч, а Хрест було встановлено на відповідному та наперед приготовленому місці. Після завершення співу «Хресту Твоєму…» о. Іван промовив молитву на благословення хреста, після чого благословив його освяченою водою, а також всіх дітей, що взяли участь в процесії.

Після цього діти молилися перед хрестом окремі молитви, а відтак, всі, хто мали квіти та віночки, поклали їх перед хрестом.

В такий особливий спосіб на нашій катедральній парафії діти взяли участь у вшануванні святого хреста. Тут же ж пригадуються слова Ісуса: «Пустіть дітей! Не бороніть їм приходити до мене, бо таких Царство Небесне» (Мт. 19, 14). І справді, наша парафія намагається в різний спосіб залучити дітей приходити до Ісуса.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Єпархії для українців католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії

Назад

Розповісти