Дияконська хіротонія працівника Патріаршої катехитичної комісії Івана Мисіва (ФОТО)

298

13 жовтня 2013 року Божого у храмі Вознесіння Господнього (м. Львів, вул. В. Великого, 10а) відбулося святкування 20-річчя парафії. Цю парафію із пастирським візитом відвідав владика Венедикт, Єпископ-Помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ, котрий очолив Архиєрейську Божественну Літургію. В часі Літургії, після Анафори,  владика звершив поставлення у диякони піддиякона Івана Мисіва, котрий на даний час також працює у Патріаршій Катехитичній Комісії, а саме займається оновленням і наповнення офіційного веб-сайту комісії. Також додамо до відома, що диякон Іван готується до служіння у Єпархії Св. Апп. Петра і Павла для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії.

У своєму слові, згідно з євангельським уривком про таланти (Мт. 25, 14-30), владика Венедикт сказав, що ці таланти, дані нам Господом Богом, ─ це є наше життя: «Кожен отримав від Бога в повноті цей талант, цей скарб, яким є наше життя.  Бог дарував нам частину цього свого майна, цього буття, цього життя. І покликання кожного з нас – вміти оцінити, що ми отримали». Далі проповідник зазначив: «Кожного Господь обдарував тим, що йому було найбільше потрібно для його добра, дав людині найбільший талант – її Божий образ».

Варто зазначити, що Архиєрейська Божественна Літургія, під час якої звершувалася дияконська хіротонія, впродовж двох годин транслювалася в прямому ефірі Львівської обласної державної телерадіокомпанії.

Довідка

Диякон Іван Мисів народився 1 липня 1988 року в м. Турка Турківського району Львівської області. Богословську освіту та священичу формацію здобув у Львівській Духовній Семінарії Святого Духа (2007-2013 рр.). Нижчі свячення та поставлення в піддияконський ступінь отримав 2 червня 2012 року з рук високопреосвященного владики Ігоря (Возьняка), Митрополита Львівського.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Фото: д-н Роман Соколенко

Назад

Розповісти