Гості з Лисичанська в м. Дубно (ФОТО)

551

10 січня 2015 року Божого з метою патріотичного виховання підростаючого покоління та зміцнен-ня дружніх стосунків між дітьми різних регіонів України 20 дітей з м. Лисичанська Луганської області відвідали місто Дубно та ознайомилися з його історико-культурною спадщиною, звичаями та традиціями.

Організаторами візиту є управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадмі-ністрації, в особі начальника управління В. Ліпського та начальника відділу молоді Н. Чигир, які і супроводжували групу.

Зустріч було розпочато екскурсією у парку Т. Шевченка, яку провів учень ЗОШ № 1 Владислав Кислюк. У найстарішій школі міста № 1 на дітей чекала екскурсія на чотирьох мовах та новорічно-різдвяна програма «Зігріймо любов’ю» від вихованців Будинку дітей та молоді. Учні школи подарували дітям власноруч виготовлені нагрудні «золоті жолудята», а вихованці БДМ – браслети в національній символіці.

В теплому колі за чаюванням відбулося спілкування дітей з представниками мерії міста – заступником міського голови Русланом Мосійчуком, радником міського голови Валентиною Трифоновою – та їхніми однолітками. Від міського голови Василя Антонюка дітям було вручено солодкі подарунки.

Знайомство з містом продовжилося екскурсією у Дубенському історико-культурному заповіднику. У храмі Вознесіння Господнього УГКЦ відбулась зустріч з отцем Романом Бобесюком, який розповів про традиції святкування найвеличнішого свята – Різдва Христового та віншував подарунками. Благодійний обід дітям організувала Е. Шегера у кафе «Іква».

По завершенню візиту кожному на згадку про перебування у місті Дубно вручено фотоколаж.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Луцького екзархату

Назад

Розповісти