Різдвяна коляда лунала в Донецьку

461

7 січня 2015 року Божого в греко-католицьких парафіях Святого Миколая Чудотворця та Покрови  Пресвятої Богородиці Донецька відбулося святкування Різдва ГНІХ. Спочатку парафіяни, які проживають на території Донецька, помолилися на Божественній Літургії, а згодом різдвяна коляда лунала із вуст учасників вертепу. Участь в богослужінні взяв о. Ярослав Лис, а також троє семінаристів із Київської, Івано-Франківської та Дрогобицької духовних семінарій УГКЦ. «Ми намагалися відновити радість народження Ісуса Христа нашим парафіянам. Сподіваюся народження Спасителя світу принесе зміни в суспільстві. Адже, до народженого Немовляти приходили і царі, і пастухи», – розповідає о. Михайло Заверчук, настоятель парафії Святого Миколая Чудотворця УГКЦ, зазначаючи, що участь у вертепі взяли як молодші, так і старші парафіяни.

Як розповів о. Михайло, на саму Святу Вечерю він застудився. «Однак страви мені привезли о. Ярослав Лис та о. Ростислав Муховський з парафії Царя-Христа Донецька. Ми всі разом помолилися і спожили їжу», – розповідає священик.

«Нехай Христос народжується в серці кожної людини. Його народження принесло великі зміни у світі. Якщо Ісус народиться в серці кожної людини, то кожен із нас змінить своє життя, в якому прославлятиме Бога», – побажав о. Михайло.

Веб-сайт Донецького екзархату

Назад

Розповісти