Передріздвяна зустріч дітей в Хотинці Перемисько-Варшавської архиєпархії та завершення конкурсу різдвяної прикраси

402

Зустріч розпочалася молитвою у церкві в Хотинці. Діти, батьки та усі парафіяни взяли участь у Святій Літургії, яку відправив отець Богдан Степан – парох. Пред Святою Літургією діти адорували та молилися перед старинною іконою святого Миколая з XVII століття.

Протягом Пилипівки, за старин-ною українською традицією, вірні та особливо діти готуються до Різдвяних свят. Крім духовної підготовки, діти вивчають коляди, готують вертепи, роблять ялинкові прикраси. В цьому році, діти з Хотинця, Грушович, Кальникова, Нинович, Кобильниці Волоської з катехиткою Любомирою Степан підготували виставу про святого Миколая, в якій можна було відчути дух Різдвяних свят, які наближаються.

Діти, у своїй програмі, розповідали про постать святого Миколая та співали релігійні пісні. Як щороку, в Хотинці відбувся конкурс на найкращу Різдвяну прикрасу, і саме після виступу відбулося проголошення результатів. Нагороди та грамоти переможцям вручила організатор конкурсу – катехит Любомира Степан. Під час зустрічі з вітальним словом та побажаннями до дітей та батьків звернулася директор Комплексу Шкіл у Хотинці, Ева Нога. Батьки дітей та парафіяни підготували частування, тож усі могли спільно провести зустріч в гарній атмосфері.

Веб-сайт Перемисько-Варшавської архиєпархії

Назад

Розповісти