Святий Миколай в Одесі

394

В Одесі 19 грудня 2014 року Божого на парафії Святого Андрія Первозваного відбулися особливі святкування молоді з нагоди свята Миколая. Цим святом закінчилися щотижневі молодіжні зустрічі, які заново розпочнуться вже у лютому 2015.

Святкування відбулося у дуже родинному дусі, і насправді було дуже приємно бачити стількох веселих, привітних і талановитих людей. Організа-торами святкування були Сестри Воплоченого Слова і парох храму, о. Руслан Остафій. Наше свято розпочалося із невеликої розповіді с. Марії, Уповання про Святу Тайну Подружжя, яка саме завершила віночок наук про Святі Тайни, які молодь вивчала цього року.

Вже склалася традиція, що кожного року в день святого Миколая молодь грає гру «Таємний друг». А відбувається все так: 2 тижні наперед кожен з них отримує написане на листочку ім’я одного з учасників групи і готує для нього подарунок, у якому має залишити підказку, яка б допомогла цій людині розгадати, хто є його таємним другом. Подарунки залишаються непомітно у визначеному місці. У цій грі кожен проявив усю свою винахідливість і оригінальність. Подарунки були найрізноманітніші: книги, зошити, горнятка, іграшки, цукерки, ікони, а що найважливіше – час і увага іншої людини.

Закінчилося святкування за горнятком чаю і смачними солодощами.

Дуже дякуємо Богу, що дав нагоду всім разом зібратися у цей день, весело провести час. Крім того, дуже дякуємо кожному учаснику молодіжної групи за його присутність і за добрий дух.

Сестри Воплоченого Слова в Одесі

Назад

Розповісти