Святий Миколай завітав до Донецька

368

21 грудня 2014 року Божого на парафії святого Миколая УГКЦ Донецька відбулося святкуван-ня. Після Божественної Літургії Святий Миколай завітав до ма-леньких парафіян, які прожи-вають на території Донецька.

Таким чином, 16 діток отримали подарунки від святого за свій послух та молитви. Попри те, що в місті тривають військові дії, щодня в цій парафії відбува-ються богослужіння. Напередо-дні, до дня святого Миколая, допомогу сиротам та багато-дітним сім’ям надіслав БФ «Карітас».

За словами о. Михайла, крім щоденних богослужінь в парафії часто служать Чин похорону та хрещення. Недільного дня участь у богослужіннях бере близько сотні греко-католиків, які проживають в Донецьку. Як відомо, храм Святого Миколая освятили минулого року. Через воєнні дії, які тривають в Донецьку, будівля храму не постраждала, однак вікон в церкві немає.

«До тих пір поки не буде миру в серці, доти не буде миру на Донбасі.  Парафія живе, люди моляться і підтримують один одного попри те, що морально тяжко. Бракує допомоги…», – прокоментував настоятель храму о. Михайло Заверчук.

Наступного дня, 22 грудня, святий Миколай завітав до дітей, які лікуються в офтальмологічному відділенні Донецької клінічної лікарні. Таку допомогу вдалося організувати сестрі-студитці Теодозії, яка довший час сповнювала своє монаше служіння на цих теренах, за підтримки меценатів із Заходу країни.

Веб-сайт Донецького екзархату

Назад

Розповісти