“Сарепта по канікулах” в м. Лігниці Вроцлавсько-Гданської єпархії

389

З 5 по 7 грудня 2014 року Божого проходила чергова зустріч молоді ”Сарепта по канікулах”. Вперше відбулася вона в місті Лігниці. Темою зустрічі був фрагмент послання св. ап. Павла до Филип’ян ”Все можу в тому, хто мене укріплює” (4, 13). Молодь намагалась вслухатися в Божий голос, шукаючи відповіді на запитання – звідки почерпнути силу потрібну на щодень для молодої людини, яка хоче зберігати свою прив’язаність до Бога і свідчити своїм життям про віру.

Зустрічі проходили у храмі Успення Пресвятої Богородиці, парафіяльному залі та у молодіжному хостелі, де учасники мали організований нічліг. Богослужіння були очолювані о. Мирославом Дpапалою, парохом парафії у Лігниці, та о. Павлом Березкою, який є координатором Сарепти у вроцлавському деканаті. Катехизацію для молоді проводили семінаристи: Франциск Врубель, Павло Шади та Матей Деменюк.

Дякуємо усім, хто приєднався до нашої зустрічі, та запрошуємо на чергові Сарепти, які хочемо надалі організувати по різних місцях Польщі. Дякуємо всім, які різними способами допомагали організувати цю зустріч, також тим, які молитовно нас підтримували. Хай Бог щедро обдаровує вас своєю ласкою!

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії

Назад

Розповісти