У Дрогобичі відбувся благодійний захід за ініціативою учнів та катехита катехитичної школи (ФОТО)

81

Як це не парадоксально, але війна вчить нас любити, бачити ближнього в кожному не тільки близькому, а й далекому, який десь на сході оберігає сонце, для того, щоб тепліше було на заході.

За час воєнних подій біля храму св. верх. апп. Петра і Павла оо. Василіан (м. Дрогобич) Самбірсько-Дрогобицької єпархії відбулися кілька благодійних концертів та ярмарків для підтримки воїнів АТО.

Останнього дня осені на подвір’ї храму відбувся черговий благодійний захід. Учні катехитичної школи, яка діє при монастирі, під керівництвом катехита Христини Сирник, виготовили святкові сувеніри та інше рукоділля. Усі бажаючі мали змогу придбати ці товари та ще й поласувати домашньою випічкою, приготованою батьками вихованців школи. Кожна дитина, виготовляючи подарунковий виріб, залишала частинку своєї любові, свого переживання і болю, працюючи зі словами молитви на устах і надією на мир у серці.

Війна вчить навіть дитину відчувати, що твоя любов і навіть найменша спроба бути корисним є потрібною для солдата. Об’єднуючись навколо світлої мети, ми відчуваємо Господню присутність у наших діях. Без сумніву, всі ми стомлені війною. Але якщо в цьому Божа Воля, то намагаймось осягнути і засвоїти те, чого війна нас вчить.

                                                                           Ольга Альбатрос

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Катехитичної комісії Самбірсько-Дрогобицької єпархії

Назад

Розповісти