Що чекає дитину в Інтернеті? (ФОТО)

528

Працівники проекту «Соціальна та психологічна допомога дітям та молоді, що мають труднощі в навчанні, вихованні та соціалі-зації» Волинського обласного благодійного фонду «Карітас-Во-линь» Луцького екзархату прове-ли тренінг «Насилля над дітьми в кіберпросторі» з учнями 7-Б класу НВК СЗШ №1-колегіум.

Наші діти живуть у світі, в якому електронні комунікації стали реальністю, а комп’ютер –частиною їхнього природного оточення. Тут можна навчатись, спілкуватись, відпочивати. Водночас Інтернет, як і реальний світ, містить у собі багато небезпечних пасток. З метою застереження від негативного впливу Інтернету на дітей, в рамках реалізації проекту програми «Бібліоміст», і був проведений захід.

Бібліотекар відділу центральної міської бібліотеки Антоніна Костилева ознайомила школярів з послугами пункту вільного доступу до мережі інтернет, який уже рік діє у бібліотеці. Координатор проекту благодійного фонду «Карітас-Волинь» Вікторія Скриннікова ознайомила школярів з діяльністю фонду, діючими соціальними проектами, благодійними акціями. Психолог Наталія Гавронська та соціальний педагог Тетяна Галицька, в вигляді презентації, надали інформацію про віртуальний простір.

Учасники отримали знання про жорстоке поводження і шкідливий вплив на дітей і підлітків в кіберпросторі, ознайомились із новими термінами, такими як грумінг, буллінг та кібергрумінг. Між учнями під час обговорення виникла жвава дискусія. Під час тренінгу були використані такі методи як робота в групах, представлення напрацювань в групах спікерами та зворотній зв’язок.
Інформація, отримана дітьми під час зустрічі, допоможе їм в подальшому знати як поводитись в Інтернеті та попередити небажані загрози та небезпеки в кіберпросторі. Наприкінці заходу діти отримали пам’ятки щодо загроз та небезпеки в кіберпросторі.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Луцького єкзархату

Назад

Розповісти