Відкриття нового катехитичного року на парафії Всіх Святих Українського Народу у Стрию (ФОТО)

275

6 жовтня відбулося урочисте відкриття Місійного Дитинства та катехитичної школи на Парафії Всіх Святих Українського Народу у м. Стрий (Стрийська Єпархія). Відкриття розпочалося зі святкової Божественної Літургії, яку очолив о. Віталій Лесів.

Після спільної молитви місіонери поділилися на групи: наймолодші від 3 до 6 років –«Ангелята», від 7 до 9 – «Світлярі» , від 10 до 12 – «Лицарі» та діти підліткового віку. Під спів  дитячої пісні з нагоди  Року Віри всі процесійно вийшли на вулицю на  урочисту частину. Група наймолодших несла емблему Місійного  Дитинства України, середня – Папський прапор, а найстаршим було доручено український прапор.

Всі діти були у місіонерській формі, яка включає два кольори – білий і чорний.  Білий колір символізує  любов місіонера до 3 білих речей – Євхаристії, Пресвятої Богородиці та Папи, а чорний –  готовність до місійної праці.

Урочисте відкриття нового катехитичного року на парафії розпочалося виконанням Гімну Місійного Дитинства, після чого парох о. Іван Барабаш  привітав дітей  із початком катехизації та зачитав лист-привітання від Нунція, Папського намісника на Україні. Архиєпископ Томас Ґалліксон, за проханням наших сестер, поблагословив  дітей ї парафії  на  продовження  діяльності Папського Діла Місійного Дитинства.

Оскільки  наш Патріарх Святослав разом з Владиками у постановах останнього Синоду велику увагу звернули на розвиток місійного духу в нашій Церкві, с. Марія Оранта доступно для  дітей  пояснила, що просить  нас як місіонерів Голова і Батько нашої Церкви:

1.Молитися, щоб всі мали віру і її поширювали.

2.Бути прикладом  для інших.

3.Ділитися своїми дарами: часом, талантами, грішми…

4.Молитися за єдність українців Сходу і Заходу та цілого світу.

Потім було  пояснено символіку емблеми Місійного Дитинства України, ідея якої визрівала у сестер впродовж 6 років праці з малими місіонерами в Україні і цього року була реалізована .

Урочиста лінійка завершилася співом до Богородиці біля гроти, яка знаходиться на парафіяльному  подвір’ї .

Хай живе Марія!

Хай живе Папське Діло Місійного Дитинства!!!!!!!

Хай живе наша Парафія Всіх Святих Українського Народу!

ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Парафії Всіх Святих Українського Народу в м. Стрий

Назад

Розповісти