У Коломийській школі № 7 освячено каплицю в честь св. Володимира Великого (ФОТО)

180

24 листопада 2014 року Божого в Коломийській ЗОШ І-ІІ ст. № 7 відбулося духовне свято “Від храму душі до Божого храму” з нагоди відкриття та освячення каплиці cвятого Володимира Великого.

Далекого 1887 року цей навчальний заклад носив назву школи ім. Святого Володимира. Сьогодні, через 127 років, повернулася давнішня назва школи, через освячення у ній Божої Світлиці. Знаковим є те, що спорудження каплиці розпочалося у час, коли Церква відзначала 1025-ліття з Дня хрещення України-Руси.

У чині освячення, яке здійснив Правлячий архієрей Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ владика Василій (Івасюк), брали участь 5 священнослужителів. У своїй промові єпископ звернувся до дітей словами з твору Олеся Гончара “Собор”: “Собори душ бережіть, собори душ”.

В сучасних умовах важко вижити освітнім закладам без допомоги батьків чи окремих людей-меценатів. Тому директором школи були вручені подяки благодійникам, які найбільше долучилися до будівництва каплиці.

Родзинкою дійства були маленькі янголята-першокласники, які взяли активну участь у святі. Завершилася подія церковним гімном-молитвою “Боже, Великий, Єдиний” та побажанням всім “Многая літ”.

Адміністрація школи висловлює подяку духовному наставнику та сподвижнику каплиці, отцю Володимиру Гуменюку, який буде і надалі проголошувати Боже Слово у шкільному храмі.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Коломийсько-Чернівецької єпархії

Назад

Розповісти