Рік Божого милосердя

Підпишіться на новини

Медіаматеріали


Warning: mysql_query(): Access denied for user 'pcc_komisia'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153
Катехизм УГКЦ
Катехизм УГКЦ

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'pcc_komisia'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153
ПРОГРАМА КАТЕХУМЕНАТУ для дорослих в УГКЦ
ПРОГРАМА КАТЕХУМЕНАТУ для дорослих в УГКЦ

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'pcc_komisia'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153
Святе Письмо
Святе Письмо

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'pcc_komisia'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153
Катехизм Католицької Церкви
Катехизм Католицької Церкви

Warning: mysql_query(): Access denied for user 'pcc_komisia'@'localhost' (using password: NO) in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

Warning: mysql_query(): A link to the server could not be established in /var/www/pcc_komisia/data/www/pcc.ugcc.org.ua/wp-content/plugins/wp-bannerize/Classes/wpBannerizeFrontend.php on line 153

 У середу 29 жовтня 2014 р. відбулося засідання Комісії, яка оцінила праці, зголошені до художнього конкурсу: „Митропо-лит Андрій Шептицький та Патріарх Йосиф Сліпий – духовні провідники Української Греко-Католицької Церкви XX століття ”, що відбувався у Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ у Польщі. Жюрі художнього конкурсу (Мирослава Шиманська – вчителька художніх праць – Гімназія нр 2, Барбара Фреймут – вчителька Гімназії нр 2 у Валчі та о. Аркадій Трохановський – секретар ) вирішило признати призи та вирізнення в наступних вікових категоріях: для наймолодшого учасника конкурсу,  три головні призи для учнів ІІІ класу, три перші місця та 1 вирізнення для учнів ІV класу, три 3 місця та 2 вирізнення для учнів V класу, три перші місця та 1 вирізнення одне вирізнення для учнів VІ класу, три головні призи та 1 вирізнення для учнів І класу Ґімназії,  три головні нагороди, вирізнення для учениці ІІІ класу Ґімназії.

До художнього конкурсу зголошено 60 праць.

Лауреати художнього конкурсу:
„ Митрополит Андрій Шептицький та Патріарх Йосиф Сліпий – духовні провідники Української Греко-Католицької Церкви XX століття”
Нагорода для наймолошого учасника:
– Ярема Марцішак – Старгард Щецінський

Школа Початкова – ІІІ клас
1. Филип Полпівчак – Лігниця
2. Миколай Стависький – Лігниця
3. Миколай Святківський – Лігниця

Школа Початкова – IV клас
1. Юлія Поповчак – Домбє ( Лігниця )
2. Іван Буковський – Лігниця
3. Ніна Пенар – Гданськ
Вирізнення:
– Ксеня Марцішак – Старґард Щецігський

Школа Початкова – V клас
1. Оксана Ющак – Домбє ( Лігниця )
2. Агата Малиняк – Лігниця
3. Аміля Копилець – Лігниця
Вирізнення:
– Оксана Мазурек – Білий Бір
– Наталія Свізінська – М`ястко

Школа Початкова – VІ клас
1. Ольга Марцішак – Старґард Щецінський
2. Петро Вербовий – Гданськ
3. Володимир Биць – Білий Бір
Вирізнення:
– Анастасія Петрук – Білий Бір

І Ґімназія :
1. Євгеній Бакулін – Білий Бір
2. Ольга Мадараш – Лігниця
3. Петро Любінський – Білий Бір
Вирізнення:
– Наталія Мазурек – Білий Бір

ІІ Ґімназія :
1. Богдана Яценко – Білий Бір
2. Ольга Стефанів – Гожів Влкп.
3. Андрій Боднар – Білий Бір

Вирізнення :
– Іванна Гуйван – Старґард Щецінський

о. Аркадій Трохановський

РОБОТИ УЧАСНИКІВ

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ

Назад

Архіви