Перші Свята Сповідь і Святе Причастя 23 дітей у Мельбурні [Австралія] (оновлено|ФОТО)

307

Як було повідомлено раніше, 6 жовтня 2013 р. запам’ятається на все життя для 23 дітей з Мельбурна. Українські діти вперше у своєму житті зустріли Ісуса Христа у Святих Таїнствах Сповіді та Євхаристії.

Традиційно кожного року в українській парафії святих апостолів Петра та Павла у Мельбурні перед Першим Причастям група дітей проходить приготування і навчання в сестер-монахинь Василіянського Чину. Цікаво, що навчання проходять діти не самі, але разом із своїми батьками. Вже згодом на урочистій Літургії привітати дітей приходять сім’ями. Це створює особливу родинну атмосферу.

Навчити дітей тому, що означає приймати Ісуса Христа в Євхаристії не так і просто, оскільки для дітей ці Таїнства є не зовсім зрозумілі. Проте сестри-василіянки на простих прикладах та в інтерактивний спосіб вчать дітей основних правд віри та катехизмових правил. Так готують найменших членів парафії до зустрічі з Ісусом Христом.

Саме свято Першого Причастя розпочинається Літургією. Діти прислуговують священикам та Владиці Петру під час молитви. Сам Владика Петро у проповіді говорить до дітей, пояснює їм важливість зустрічі з Христом, відповідальність за спільне життя на парафії і які наслідки ця зустріч матиме у подальшому їхньому житті.

“Коли діти або молоді люди прислуговують під час Літургії, хлопець або дівчина, для них обох це велика честь, тому що вони не є пасивними слухачати, але відчувають свою приналежність до спільноти”, – зазначив о. Олександр Кенез, Протосинкел української греко-католицької єпархії в Австралії, Океанії та Новій Зеландії.

ФОТОРЕПОРТАЖ

                                                     Офіційний веб-сайт Єпархії Св. Апп. Петра і Павла для українців-католиків в Австралії, Новій Зеландії та Океанії 

Назад 

Розповісти