У Вроцлавсько-Гданській єпархії у Польщі відбудеться V-та Біблійна Олімпіада на основі книги Діянь Апостолів

412

У Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ у Польщі розпочинається конкурс біблійного знання. V Біблійна Олімпіада матиме за основу книгу із Нового Завіту − Діяння Апостолів. Почесним патронатом олімпіади є прео-священний владика Кир Володи-мир (Ющак), а організаторами − Комісія до справ дітей та молоді та Катехитичний Відділ Вроцлавсько-Ґданської Єпархії. Метою цього конкурсу є поглибити знання про життя перших християнських спільнот, показати вартості Святого Письма в житті людини, поглибити віру та формувати християнську поставу на підвалинах Божого Слова; розбудити до більшого зацікавлення Святим Письмом і активності на катехизі, у школі та вдома. До участі в олімпіаді запрошуються учні з ґімназії та середніх шкіл з Вроцлавсько-Ґданської єпархії.

Єпархіальна біблійна олімпіада відбуватиметься у два етапи. Перший етап відбуватиметься на рівні школи-парафії. Він повинен бути проведеним до 25 квітня 2015 року. Вимоги до учасників: знання з Діянь Апостолів, розділи 1-12; загальна інформація про автора Діянь Апостолів.

Кожен учасник матиме 45 хв для вписання правильних відповідей, а результати оцінюватиме комісія, яка може складатися із священиків, катехитів та вчителів української мови, але не має бути в комісії менше ніж дві особи.

Переможці першого етапу візьмуть участь у другому етапі олімпіади, який відбуватиметься на єпархіальному рівні. ІІ фінальний етап відбудеться у травні 2015 року у Познані. Учасники ІІ-го етапи повинні володіти знаннями про життя автора Діянь Апостолів та цілої книги Діянь Апостолів, розділи 1-28.

Конкурс відбудеться на основі Святого Письма Старого та Нового Завіту, виданого видавництвом МІСІОНЕР з 2007 р. та найновіших видань видавництва МІСІОНЕР.

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти