У Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ розпочався Єпархіальний художньо-біблійний конкурс для дітей та молоді

388

У Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ у Польщі розпочинається Єпархіальний художньо-біблій-ний конкурс для дітей та молоді. Конкурс відбувається за благо-словенням Вроцлавсько-Гдансь-кого Єпископа Кир Володимира (Ющака), а організаторами вис-тупають: Єпархіяльний Катехи-тичний Відділ та Комісія до Справ Дітей та Молоді Вроцлавсько-Ґданської Єпархії.

Тема художньо-біблійного кон-курсу: ­«Біблійні оповідання з Діянь Апостолів»Метою цього конкурсу є поглиблення знання про Святе Письмо, поглиблення християнського життя, скріплення релігійної ідентичності, зацікавлкення Святим Письмом в родині.

До участі в конкурсі запрошуються діти дошкільного віку, учні початкової школи – клас І, учні початкової школи – клас ІІ, учні початкової школи – клас ІІІ, учні початкової школи – клас IV, учні початкової школи – клас V, учні початкової школи – клас VI та учні гімназії, що знаходяться в межах Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ у Польщі.

Відповідно до правил конкурсу роботи повинні бути самодільні, раніше не публіковані та не нагороджувані на інших конкурсах, кожна робота повинна бути підписана: ім’я та прізвище, вік, адреса, ім’я та прізвище катехита, назва парафії, назва біблійної історії, праці можуть бути виконані у форматі A3 та А4, учасники поносять кошти виготовлення та пересилання робіт, організатори застерігають собі право не повертати і публікувати конкурсні роботи. Готові роботи слід надіслати до 25 квітня 2015 року за адресою: ks. Arkadiusz Trochanowski, ul. Osiedle Dolne Miastо, 26/3, 78-600 Wałcz, Polska.

Щодо нагородження переможців конкурсу, то переможці конкурсів отримають нагороди, фундовані організаторами, на з’їздах дітей у 2015 р. в Білому Борі та в Лігниці.

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти