З нагоди Дня катехита відбулися реколекції для катехитів Донецько-Харківського Екзархату (ФОТО)

153

З 26 по 29 вересня 2013 року з нагоди Дня катехита відбулися  реколекції  для катехитів Донецько – Харківського Екзархату УГКЦ. Близько 25 катехитів із Донецька, Дніпродзержинська, Красноармійська і Енергограду взяли активну участь в в цих днях духовної віднови. На запрошення Голови Катехитичної комісії ДХЕ с. Єроніми Вовчак, СНДМ, Донецьк відвідав о. Ілля Мамчак, студит, який і голосив Слово Боже.

«Народитися з води і Духа» – тема реколекцій, яку отець так доступно і чітко розкрив для присутніх. За його словами духовний зріст християнина залежить від бажання людини шукати Господа у всіх обставинах щоденного життя і в співпраці з Божою благодаттю.«Враховуючи те, що уся Христова Церква потребує нової євангелізації, нового поштовху до звіщення Христової благовісті, як наголосив в своєму посланні до катехитів Владика Петро Стасюк, Голова Патріаршої катехитичної комісії, тому важливим фактором є духовна формація тих, хто в особливий спосіб покликаний звіщати Євангеліє і свідчити Христа», – сказав священик.

Тому щорічні реколекції і дні духовної віднови для катехитів Екзархату є вже доброю традицією.

Розпочалися реколекції з благословення Владики Степана (Менька), Екзарха Донецько-Харківського Екзархату УГКЦ. А закінчилося відзначення Дня катехита Архиєрейською Божественною Літургією, яку владика Степан (Меньок), Екзарх Донецько-Харківський УГКЦ, очолив. Владика Степан  також  уділив своє благословення на катехитичне служіння протягом року. У вітальному слові Єпископ заохотив катехитів ревно нести своє служіння у парафіях, пам’ятаючи, що катехит, насамперед, має «виховувати у вірі і воцерковлювати тих, яких катехизує».

ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційний веб-сайт Донецько-Харківського Екзархату

Назад

Розповісти