Спортивні змагання «Парафіяда» для хлопців та дівчат у Вроцлавсько-Гданській єпархії УГКЦ (ФОТО)

788

У суботу 11 жовтня 2014 р. в Ґромадці у рамках греко-като-лицької «Парафіяди» Вроц-лавсько-Гданської єпархії УГКЦ відбулися XIІІ Футбольні змага-ння з міні-футболу для хлопців та дівчат. Одночасно проведено змагання в настільному тенісі та ІV конкурс в шахи. Змагання проведено для дітей та молоді з вроцлавського та зелено-гірського деканатів.

У Ґромадці в футбольних змаганнях з міні-футболу взяло участь 11 команд в двох категоріях.

Найперше відбулися змагання в молодшій категорії. Команди були поділені на дві групи. Спільно з хлопцями зіграли дівчата з Вроцлава та Зам’єніц. Молоді футболісти заграли разом у турнірі 24 матчі. У великому фіналі друга команда Лігниці перемогла першу команду з Лігниці рахунком 1:0.

У молодшій групі черговість була наступноюа: 1. Лігниця ІІ, 2. Лігниця І, 3. Позжадло, 4. Зам’єніце І, 5. Вроцлав ІІ (дівчата ), 6. Патока, 7. Вроцлав І, 8. Зам’єніце II (дівчата ). У цій групі спільно з хлопцями грали також дівчата.

У старшій групі зіграли 3 команди. Перемогли хлопці з Зам`єніц, друге місце для Вролава, а третє для Лігниці. Кожна команда отримала м’яч, кубок, медалі а спонсор тих призів – Молодіжний Фонд Вроцлавсько-Гданської єпархії (з пожертв, зложених в часі душпастирських відвідин ).

Індивідуальні вирізнення у молодшій групі – найкращий бомбардир: Іван Буковський з Лігниці, Марко Павлище з Лігниці, Михайло Біщак з Лігниці.

Індивідуальні вирізнення у молодшій групі – найкращий воротар:
1. Лігниця ІІ, 2. Лігниця І, 3. Позжадло.

У молодшій категорії визначено також індивідуальну нагороду для Юлії Кісіелевської з Вроцлава і для наймолодшого учасника Павла Комара з Вроцлава. Окремі нагороди надано дівчатам з Зам’єніц та Вроцлава

Індивідуальні вирізнення в старшій групі – найкращий бомбардир:
1. Давид Козубський з Зам’єніц, Іван Вєвюрка з Лігниці, Тома Вортняк з Вроцлава.
Індивідуальні вирізнення у старшій групі – найкращий воротар:
1. Замєніце, 2. Вроцлав, 3. Лігниця.

У молодшій групі вперше надано перехідний кубок, фндований Ординарієм Вроцлавсько-Ґданської Єпархії Владикою Володимиром (Ющаком). Цей кубок ортимала найкраща команда в молодшій групі – Лігниця ІІ.

В індивідуальних змагання в настільному тенісі черговість була ось така:
Молодша група: 1. Іван Буковський з Лігниці, 2. Михайло Сметана з Зам’єніц, 3. Юлія Юрчишак з Вроцлава.
Старша група: 1. Романяк Петро з Замєніц, 2. Гожинський Михайло з Зам’єніц 3. Марюш Яценік з Позжадла.
Кожний з учасників отримав нагороду.

У змаганнях в шахи взяло участь 8 дітей. Відповідальною за змагання була Анна Карлик. Учасників поділено на 2 категорії.
У молодшій групі черговість була ось така: 1. Анна Карлик з Новогроду Бобж., 2. Павло Комар з Вроцлава, 3. Тома Кендзіора з Вроцлава.
В старшій групі черговість була ось така: 1. Марія Карлик з Новогроду Бобж. 2. Яків Копистянський з Патоки, 3. Наталія Андруник з Вроцлава.

Нагороди вручали Війт Ґмінм Громадка Дарій Павлище, о. Павло Березка та о. Аркадій Трохановський.

Організаторами ПАРАФІЯДИ у Ґромадці були: Душпастирська Комісія до Справ Дітей та Молоді, а також греко-католицька парафія в Патоці.

Фундатори призів: Війт Ґміни Ґромадка Дарій Павлище, Молодіжний Фонд Вроцлавсько-Гданської Єпархії, Школа Початкова в Модлі, Лідія Зубаль та усі греко-католицькі парафії, котрі взяли участь у змаганнях. Усім спонсорам велике спасибі.

Хочу подякувати всім отцям, які взяли участь з вроцлавського та зеленогірського деканатів, суддям, опікунам та батькам.

Усім щиросердечно дякую і надіюся, що за рік буде нас більше. До чергових змагань і хай перемагають найкращі.

о. Аркадій Трохановський

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Вроцлавсько-Гданської єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти