Катехити Коломийсько-Чернівецької єпархії отримали щорічне благословення на своє служіння (ФОТО)

141

4 жовтня 2014 року Божого ка-техити Коломийсько-Чернівець-кої єпархії УГКЦ отримали що-річне благословення на катехи-тичну діяльність від Правлячого архиєрея кир Василія (Івасюка).

Це відбулося в рамках святку-вання у єпархії Дня катехита. З цієї нагоди у катедральному соборі Преображення Христово-го єпископ кир Василій у спів-служінні чотирнадцяти свяще-ників очолив Божественну Літургію. На святкування при-було близько півсотні катехитів єпархії.

«День катехита відкриває перед нами невтомну працю кожного катехита і вселяє надію на добре виховання молодого покоління, котре вміє йти дорогами Заповідей Божих. Адже ваше служіння – засівати в душах людей  зерно любові до Бога, до рідної землі, до батьків і до життя» -, такими словами архиєрей звернувся до катехитів.

Єпарх привітав голову єпархіальної Катехитичної комісії с. Клару, працівників комісії та всіх катехитів і подякував за служіння. Владика Василій вручив декрети, де вказується приналежність катехита до деканату, проте, що ця особа справді має благословення на проведення катехизаційної науки.

Також всі учасники взяли участь у робочому засіданні Катехитичної комісії.  Тут розглядали шляхи покращення такого виду служіння, а також про заснування Катехитичних шкіл. Зокрема про заснування і діяльність Катехитичної школи в смт. Делятин розповів о. Петро Голіней, декан Яремчанський.

ФОТОРЕПОРТАЖ

Веб-сайт Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ

Назад

Розповісти