Вірні Філадельфійської архиєпархії УГКЦ у США отримали нове євангелізаційне відео «Чому я ходжу до Церкви» (ВІДЕО)

253

Філадельфійська архиєпархія УГКЦ у США випустила нове євангелізаційне відео під назвою «Чому я ходжу до церкви». Воно дуже просто і яскраво виражає думки і бачення багатьох різних людей щодо важливості і цінності у їхньому власному житті ходити до церкви. Воно також запрошує інших людей роздумати про їхні власні причини ходіння до церкви.

Архиєпископ і Митрополит Філадельфійської архиєпархії владика Стефан (Сорока) впровадив цю євангелізаційну ініціативу у Філадельфійській архиєпархії «для забезпечення більш живого вираження нашої віри в наших парафіях».

Коментуючи важливість цієї ініціативи митрополит Стефан ствердив: «Всі наші парафії досвідчували втрату добрих душ за останні десятиліття через багато різних причин, більшість яких невідомі нам. Я і ви поширюємо місію давати особливу і оновлену енергійність шукати тих, хто з певних різних причин втратив внутрішній зв’язок із Церквою і тепер знаходиться на значній відстані від неї … Ми надіємося що цей  DVD-диск стане інструментом для тих, хто втратив відчуття важливості ходити до церкви, тим самим запрошуємо їх до повернення назад».

Владика продовжив свої слова: «Я прошу всіх наших вірних бути місіонерами в активному розповсюдженні цього DVD серед членів своїх родин, сусідів та друзів. Я сподіваюся, що це поведе серця певних людей до розгляду щодо їхнього повернення додому, до їхньої парафії. Я заохочую наших вірних брати додаткові безкоштовні копії DVD і поширювати їх іншим з теплим запрошенням приходити до церкви».

Це відео, як і інші попередніми відео, знаходяться на різних соцмедійних сайтах: на арихиєпархіальній сторінці у Facebook, YouTube, Twitter, Vimeo and Instagram. Вірних також заохочуємо знайти ці сторінки на сайтах і поширити відео електронно своїм друзям і знайомим в мережі інтернет.

Переклав з англійської мови о. Іван Мисів

ЄВАНГЕЛІЗАЦІЙНЕ ВІДЕО
“ЧОМУ Я ХОДЖУ ДО ЦЕРКВИ” (англ. мова)

Веб-сайт Філадельфійської архиєпархії УГКЦ

Назад

Розповісти